Dal-Bo Greenline jest wydajną maszyną do pielęgnacji użytków zielonych. Za jednym przejazdem zapewnia wykonanie do 5- zabiegów.

Warunkiem istotnym dla uzyskania najlepszej mleczności jest zapewnienie wysokojakościwej energetycznej paszy podstawowej. Dlatego regularny dosiew, napowietrzanie i zagęszczanie darni to standardowe procedury stosowane przez profesjonalne gospodarstwa mleczne. Tylko optymalnie pielęgnowane użytki zielone gwarantują wysoki plon! greenline 300 firmy DAL-BO to trzypunktowy wał łąkowy, który spełnia swoje zadanie już przy jednym przejeździe, ustanawiając nowe standardy w wydajnej pielęgnacji użytków zielonych, i to przy maksymalnej wygodzie obsługi. greenline 300 to podzespół bazowy, który można wyposażyć w bronę, siewnik oraz cylinder stalowy o wymiarach 710x10 mm napełniany wodą lub pierścienie CrossCombi o wymiarach 50 lub 55 cm lub pierścienie Cambridge 50, 55, 60 i 65 cm.

Wyposażenie dodatkowe:

1

4

Aby zapewnić precyzyjny siew lub dosiew, greenline 300 można wyposażyć w „skrzynię pneumatyczną“ 300 l (napęd od kół) lub „Speed-Tronic“ (dozowanie niezależne od prędkości poprzez gniazdo komunikacyjne). Stopień do załadunku zapewnia maksymalny komfort obsługi.

2
 
Kombinacja brony i crackerboarda szczególnie dobrze nadaje się do usuwania szkód powodowanych przez dziki oraz do siewu międzyplonu po uprawie pługiem lub kultywatorem. Po zbiorze kukurydzy kiszonkowej za pomocą pierścieni CrossCombi można efektywnie i ekonomicznie zwalczać omacnicę prosowiankę!

Dane techniczne:
Brona dwurzędowa prowadzona na równoległoboku jest wyposażona w wyjątkowo mocne zęby 12 mm z 4-pozycyjną regulacją. Odstęp między śladami zębów wynosi tylko 6 cm. Zawieszona sprężynowo płyta do rozgarniania kretowisk zapewnia optymalne wyrównanie i zapewnia paszę podstawową o niedużej zawartości popiołu surowego.

3
 
Greenline 300 można wyposażyć alternatywnie w pierścienie CrossCombi 50 lub 55 cm. Ten uniwersalny pierścień szczególnie dobrze sprawdza się na użytkach zielonych, przy wysiewie międzyplonu na roli, a dzięki wielu nakłuciom na metr kwadratowy skutecznie zwalcza omacnicę.

 

SZYBKI KONTAKT


Agnieszka Łuczkowska
+ 48 535 295 108